• tr
  • en
  • de

Wystawa 2013

SUKCES II EDYCJI CLASSIC MOTO SHOW W KRAKOWIE

Classic Moto Show w Krakowie to wystawa, która już na stałe wpisała się do kalendarza imprez fanów zabytkowej motoryzacji. Po raz kolejny udało nam się zaprezentować perły polskich kolekcjonerów. Dodge Challenger T/A – zwycięzca konkursu „Nagroda Publiczności”, Jaguar XK 150 – uczestnik tegorocznego rajdu Pekin-Paryż oraz Mercedes Gullwing 300SL, startujący w tym roku w słynnym włoskim rajdzie Mille Miglia – to tylko niektóre spośród około 190 eksponatów, w tym pojazdów biorących udział w Rajdzie Polski Historycznym, które przyciągnęły niemal 10 tysięcy zwiedzających. Wśród gości dopisali również najmłodsi adepci zabytkowej motoryzacji, którzy mogli uczestniczyć w licznych grach i zabawach, ale także wziąć udział w programie „Bezpieczna droga do szkoły”, współtworzonym przez krakowską Straż Miejską.

Tych, którzy w tym roku nie mogli nam towarzyszyć, zapraszam do galerii zdjęć oraz obejrzenia relacji filmowych z Wystawy.

Radość i uśmiech na twarzach odwiedzających to dla organizatorów najbardziej wartościowa nagroda oraz potwierdzenie, że to, co robimy ma sens. Serdecznie Wam dziękujemy. Tak wielkie zainteresowanie Wystawą to dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy.

Wystawa Classic Moto Show nigdy nie doszłaby do skutku bez Przyjaciół zabytkowej motoryzacji, których pojazdy mogliśmy podziwiać. Dziękuję Wam za pomoc oraz entuzjazm, którym zarażacie zarówno nas, organizatorów, jak i rzeszę zwiedzających. Pragnę również podziękować Wystawcom i Partnerom Classic Moto Show Kraków 2013 za zaangażowanie i udzielone nam po raz kolejny zaufanie.

Wystawa nie byłaby również możliwa bez nieodzownej pomocy moich Przyjaciół.

To Wy wszyscy uczyniliście to wydarzenie wspaniałym – serdeczne dzięki.

Zapraszamy już w przyszłym roku!

Dyrektor Classic Moto Show Kraków
Rafał Pliszka

Zapraszamy do działu zdjęć i relacji Classic Moto Show 2013 – poniżej jedna z krótkich relacji naszych przyjaciół.