• tr
  • en
  • de

Dla Wystawców

Ważne: Informujemy, że posiadamy komplet pojazdów na tegoroczną wystawę i kolejne zgłoszenia napływające w ostatniej chwili nie będą już uwzględniane. Na maile przesyłane w tej sprawie dzień lub dwa przed wystawą nie będziemy odpowiadać. Wszystkich, którym się nie udało zapraszamy za rok – odrobinę wcześniej 😉


Drodzy właściciele klasyków,

Po zgłoszeniu swojego pojazdu/pojazdów pod adresem mailowym info@classicmotoshow.pl oraz otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia pojazdu, prosimy uprzejmie o przyjazd w dniu 7 września, w czwartek, do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, ul. św. Wawrzyńca 15.

Na miejscu, po ustawieniu pojazdu, prosimy o pozostawienie nam kluczyków do pojazdów (w razie konieczności ich przestawienia) oraz odbiór plakietek uprawniających do przebywania na terenie wystawy.

Pojazdy można odebrać w niedzielę o godzinie 18.00.

Zapewniamy bezpieczeństwo samochodów poprzez opiekę pracowników Muzeum i ochrony podczas godzin otwarcia obiektu, natomiast w nocy cały teren Wystawy pozostaje zamknięty i zabezpieczony przez pracowników ochrony.

Nie jest konieczny Wasz pobyt w czasie całej wystawy. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań zostaną Państwo powiadomieni telefonicznie. W razie pytań z Państwa strony zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Bardzo dziękujemy za użyczenie nam Waszych pięknych klasyków i za zaufanie, którym co roku nas obdarzacie.

Wystawcy, którzy będą prezentować ofertę firmową proszeni są o pojawienie się na terenie Muzeum również w czwartek, 7 września.

Do zobaczenia! 🙂